T.C.Kanunlarını Hazırlayanlara Soruyoruz,Şunlar Yasak Olamaz
1. Psikopat Mahkumlar Serbest Bırakılmasın
Birgün Af Çıkarsa (ki, çıkacak) Cinayet İşleyen, Irza Geçen Psikopatlara Tedbir Cezası ve Tedavisi Uygulanmalı
11/04/2009

Öyle hastalar var ki, adam öldürmüş, ırza tecavüz etmiş, (özellikle çocuklara) görünüşünden bile, hasta olduğu belli olan. Adamın aklı başında değil. Aklıbaşında değil, diye serbest bırakılıyor. Bu nasıl bir mantık? Kuduz köpeği hemen öldürmenin sebebi ne öyleyse? Psikopat cezaevinden çıkar çıkmaz belli ki yine aynı cinayetlerini işleyecek. Çünkü, hem muhasebe gücü yok hem de şahsiyeti oturmamış. Bu kişiler, cezaları bitse bile toplum içine salıverilmemeliler. Mutlaka bu yasa çıkmalı, bu mahkumlar akıllanmadığı sürece hapisten çıkarılmamalı. Bu hapis açık cezaevi de olabilir. Mahkumlar çiftliği de açılabilir. Halk bu probleme tepkisini göstermeli.


 


2. Sperm Bankası


* Sperm bankası ve de nikahsız yaşamak yoluyla çocuk sahibi olmak yasaklansın. T.C’de yasak diye, dış ülkelerde isteklerini gerçekleştirenler var. Bu yolun felakete sebebiyet vereceği kesin. Bu, kelime oyunu gibi, kanun oyunları da kesin yasaklansın. Zira zararları çok yönlü.


* Herşeyden önce gayrimeşru bir çocuk olacak o çocuk, cahil toplum bu yanlışın bedelini anneye değil, o yavrucağa ödetir. Ödetmese bile, bir çocuk için babasızlık çok acı verici ve onur kırıcı durumdur.


* Çocuk babasını hiç tanıyamayacak. Bunun ne tür bir acı olduğunu gayrimeşru olan ve büyüyenlere sormak lazım.


* O çocuk kendi öz kardeşiyle evlenebilir ve asla yanlış ortaya çıkmaz.


* Toplumda, zaten ahlak dışlanır hale getirildi, bu yönetim hepten işi çığrığından çıkarmaya yelken açmaktadır.


Anne, çocuğunu kimden meydana getirdiğini bilmeli, demiyorum sadece, çocuğunu sahiplenecek, adam gibi adam bulamamışsa onu baba seçmemeli. Herkesten çocuk sahibi olabilme özgürlüğü kaldırılsın. Çünkü annenin bu özgürlüğü masum çocuğun köleliğini başlatıyor. Bekar kalmamış gibi, illa evli erkeklerin yakasında kurt olanlar, herkesten gizli ilişkiyle çocuk sahibi oluyorlar. Adam, “Duyulur korkusuyla” çocuğunu öpmeyi bırakın görmüyor bile. Çile, yine o aldanan kadına kalıyor.


Çocuğuna babalık yapacağını, en azından muhtarlık yoluyla kabul etmeyen adamdan, adam yerine koyup çocuk sahibi olan kadın ceza görsün. Çocuklar annesine “Benim babam kim, nerde?” diye sormadan önce, devlet sormalı ve insanlığa saygılı olup, dünyaya geliş yollarını fıtrata uygun hale getirmeli. Şu anda bilmediğimiz alemde bu dünyaya gelmek için sıra bekleyenler var. Onlara geliş kapılarını insanca açmalıyız. Bunu kanun yapıcılar da düşünmeli.


3. Yalan ve İftira Haber Yasak Edilsin


Bu konu üzerinde Başbakanımız Tayyib Erdoğan yeterince durdu. Fakat, halkın da aynı isteğinin olduğu bilinsin diye bu konuya da giriyoruz.


Doğruları söylemenin nerdeyse yasak edildiği dünyada, yalanları korumak için bazı parti ve çevreler canhıraş yalan haber savunuculuğuna soyunuyor. Ama öte yandan yanan canlarla ilgilenmiyorlar bile.


Özgürlük diyorlar iftira ve yalan haberlere ve insanlığın insanca yaşama hakkını kısıtlıyorlar. Lütfen, yalan ve iftira haberleri savunmak ve koruma altına almak da yasaklansın. Yalan haber eşittir iftira haber de demek olduğundan direkt iftira edene ciddi ceza verilsin.


 


Tavsiyeler


Caydırıcı cezalar hafif olmamalı.


İftira hangi araçla yapılmışsa o uzun süre kapatılmalı


Haberi yapan hem para hem de hapis cezasıyla cezalanmalı. Bilindiği gibi, hapis cezası yoksa korku da yok.


 


4. Zina Yasak Olmalı


Zinadan yıkılan yuvalara, babasız çocuklara rağmen CHP yine karşı çıkacak. Ama dünya üzerinde milyonlarca çocuk var. Bunlar babaları belirsiz... Bunlar babalarını tanımıyorlar... Bunlar baba sevgisi tatmadan büyümek zorunda kaldılar... Baba sevgisi bilmemek ne demek... “Zina serbest olsun diyenler” bilmezler. Bilemezler. Ama, Türkiye’de T.C. kanunlarına mesai harcayanlar bilmeliler ve bildiklerinede inanmak istiyoruz. Kısacası, zina, ya-sak e-dil-sin. Mutlaka ve mutlaka.


Zina yasak edilsin demekle zanîlerin hepsi zinayı bırakacak diye birşey yok. Yasak edilirse en azından şunlar olur.


1. Parası olan metres tutmaya, ve gizli çocuk edinmeye cesaret edemez.  En azından cesaret eden sayısı aza iner.


2. Karısıyla azıcık tartışan adam, soluğu başka kadının yanında alamaz. En azından “yasak olduğu için yakalanırım” korkusundan dolayı her tartışan, başka kadın aramaz.


Haram müptezeli insanlar ya Allah’tan, ya da caydırıcı kanunlardan korkarlarsa biraz zabdedilebilirler. Zararları aza indirmek şarttır. Zaten devlet suçları sadece aza indirebilir insanoğlunun bulunduğu yerde, suçlar tamamen yokedilemez.


3. Toplumda zina doğal kültür haline gelmez. Şu anda, sanki evlenmek suç, zina doğal gibi bir durum hakim. Zinanın adı beraberlik oldu. Bir sanatçıya dört kez evlendin diye sataşıyorlardı. Onu sevenler, “O sadece dört kez evlendi, genç kadın evlenebilir” diye evlilikleri savunurken, aynı sanatçının nikahsız sayısız erkekle birlikteliğini (zinasını) hiç önemsemiyorlardı. Asıl evlilikleri sorgulanamaz. Namuslu ve vicdanlı hiçbir insan ayrılmak için evlenmez.


Bizden teklif etmek, biz de teklif ettik. Şahid ol Ya Rabb!