Eşcinseller Nasıl Kurtulur
Bütün aşırılıklar, bütün istenmeyen günaha ait problemler, güçlü bir iman ile düzelir.
23/04/2009


 

 

Veya uygulanamaz olur. Klaptomani hastalığı bile, ancak güçlü iman ile tedavi ediliyor. (Klaptomani hastalarının itirafı)

Eşcinseller içinde, “Kurtulmak istiyorum” deyip de (eğer Allah’tan korkmuyor ve utanmıyorsa değişim olmaz) kurtulmayan duymadım, duyan varsa bize bildirsin.

“Efendim ben kendi cinsimi arzuluyorum, ne yapayım?” diyorlar. Sıradan biri de karşı cinsi arzuluyor, ama ona yaklaşmıyor, “haram” diye. İnsan, kendisini arzulara bırakırsa, arzuların sonunun bataklık olduğunu, batıdan gelen akım filimlerinde gösterdi. Hayvanların bile yaşamadıkları rezillikleri yaşıyorlar cinsel hayatlarında. Doyumdan, doyumsuzluk oluşmuş.

Kurtulmak isteyen her eşcinsele bizim tavsiyemiz ancak şunlar olabilir.

Önce şunu biliniz, Allah’tan korkmuyor, Allah’tan korkmayanlardan da “Bu ilişki senin en doğal hakkındır.” telkini alıyorsanız ve ona inanırsanız işiniz zor.Allah yok gibi yaşayanların nefis kontrolü mümkün değildir. Eğer siz de “Ben Allah’ın emirlerine karşı gelmek istemiyorum, kurtulmak istiyorum.” diyorsanız, şunları yapın:

1. Hemen EZ testi ile testesteron tahlili yaptırın. Hormonlarda dişi oranı fazlaysa tedavi görün.

2. Terapinin faydasına inanın ve imanlı uzmandan terapi alın. Dindar olmayanların çoğu, kendi çocuğu olmadığı için, o gence “Tedavi yok hayatına öyle devam et.” diyor.

3. Nefsinize, kendi cinsinizden umudu kestirin.

4. Eşcinsellerin yaşlandığında nasıl yalnız kaldıklarını şimdiden görün. (Sizi günaha özgürlük, diyenler yanıltmasın.)

5. Arkadaş çevrenizin namuslu ve Allah’tan korkanlardan olmasına önem gösterin.

6. İleriye yönelik faaliyetlere katılın. Başka heyecanlar arayın. Spor yapın. Sık sık oruç tutun.

7. Azimli ve kararlılıkla kendinizde devrim yapmayı başaracağınıza dair motivasyona yönelik iç dünyanızda çalışma yapın.

8. İçinizden gelmese bile Allah’ın insanoğluna verdiği ölçüler içinde yaşayın. Allah’ın ölçüsünün dışına çıkan helak olur. Her helak bu dünyada görülmese de Allah diyorsa, o doğrudur. Bundan şüphe etmeyin.

Konuya devam edeceğiz.

 

Şu insanlar ne garip!

Hala hakaret etmeyi tebliğ etmek sanıyorlar