DERGİ DUYURULAR

DERGİ KATEGORİLER

 

DERGİ ÜYELİK

Kullanıcı Adı

Şifre:

 

Kayıt Ol - Şifremi Unuttum
 

DERGİ ARŞİV

Mart-Nisan-Mayıs
 

CİA Emekli Ajanlarından Faddis’ten Korkunç İtiraf!


1990’larda, özellikle Güney Doğu’da Müslüman avı yaptığını, "İslami terörist avı yaptık" diyerek açıkladı.
11/04/2009 - 23:38

Bühtanlarını yeni kitabında açıklayan Gavur, (biliyorsunuz, başka dinden olan herkese gavur denmez, hem başka inançtan olup hem de müslümana zulüm edene gavur denir, hatta kendi milletine bile zulüm etse sıfat değişmez) bühtanlarını dökerken geçmişte Hizbullah örgütüne maledilen cinayetlerin kaynağını ortaya çıkarmış olduğunun farkında değil.

Bu olay, müslümanın çok ama çok bilinçli olmasını gerektiğini bir kez daha bize ikaz ediyor. Ne olur şunu unutmayalım, iman eden bir Müslüman, dolduruşa gelebilir, aldanarak insan öldürebilir, bu kardeşi de olsa ama asla işkence yapamaz. Domuz bağı ile İslam’a iman etmiş ya da etmemiş, hiçbir insanı öyle bağlayıp işkence edemez. Evet, Hizbullah camiasının yer yer yanlış strateji uyguladığını sandığım oldu. Sanım doğru mu yanlış mı onu araştırmadım, fakat hiçbir zaman, domuz bağıyla Müslümanlara işkence yaparak öldürdüğüne inanmadım, inanmam da. Bir Müslüman, Müslüman olmayana da işkence yapamaz. Gerçi, Hizbullah cemaatinin varlığına çok sonraları inandım ama aradan bin yıl geçse de, domuz bağı ile Müslüman öldürmüş olabileceğine inanamam, inanmak da istemiyorum. Müslümanı kimlerin öldürdüğünü işte öğrenmeye başladık. Gavura bakın, ta Amerika’dan Türkiye’ye Müslüman öldürtmeye gelmiş ve bunu da yüzümüze baka baka söylüyor. Uluslararası mahkemeye neden verilmez böyle şeyler, benim aklım ermedi, ermiyor.

Siz siz olun, ey insanlar!

Gavurun bizim peşimizi bırakmayacağını, her zaman bir gerilim havası estireceğini bilin, biliyorsanız çevrenizle dersler yapın, bildirin. Zaman uyandırma zamanıdır.

 

DİĞER HABERLER

İyi Polis de Mehmetçiktir
Bir zamanlar halk polisten nefretle ürkerdi. Neden öyleydi?
CİA Emekli Ajanlarından Faddis’ten Korkunç İtiraf!
1990’larda, özellikle Güney Doğu’da Müslüman avı yaptığını, "İslami terörist avı yaptık" diyerek açı
Davos’tan Bir de “Dişi Aslan” Geçti
Davos’ta bir başka milad daha vardı. Emine Erdoğan’ın çok şeyler söyleyen gözyaşları.
Hakaret Manifestosu
Hakaret Manifestosu
Din Alimlerine
Saygılıyız Ama…

n

 
 

MEKTUP DERGİSİ
© 2009 Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek :
info@mektupdergisi.com |  abone@mektupdergisi.com